Jump to content
Sign in to follow this  
wiz cristian

Cerere Tester Wiz Cristian

Recommended Posts

Cum te numesti?Ilie Cristian
Ce varsta ai?: 13 aproape 14
Ce nume ai pe discord?:Wiz Cristian
Spune-ne câteva calitati si defecte ale tale: Calitati: Ma descurc bine ca si tester nu am lag cand vine vorba despre asa ceva si ma pricep si la testul din regulament.Defecte: ...
Cu ce se ocupa functia de TESTER?: Sa testeze membrii noi veniti si sa vada daca poate intra cineva in firma.
De ce ai ales sa aplici pentru aceasta functie?:Pentru ca la aceasta functie ma pricep cel mai bine
De ce consideri ca meriti aceasta functie?: Pentru ca sunt potrivit pt functia aceasta, sa va spun si de ce: Nu am lag in testari(pe joc) ma pricep la ambele teste indiferent ca e  in joc, indiferent ca e din regulament.
Dupa parerea ta, cu ce anume se ocupa un TESTER?: Cu testarea noilor membri in firma atat pe partea in joc cat si pe partea fin regulament
Cum poti preveni un conflict? Dar cum ai putea aplana unul?: Simplu...or sa fie sanctionati daca nu ma pot descurca eu si in aceasta firma trebuie sa fim uniti toti
Alte precizari?: Multumesc!

Respins.png

Nu au trecut minim 7 zile de la ultima aplicatie, asteapta pana ce vor trece aceste 7 zile.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this